سلب مسئولیت

سلب مسئولیت پزشکی و درمانی

  • اطلاعاتی که راجع به محصولات آرایشی و بهداشتی در وب‌سایت آتی منتشر شده است، عمومی‌اند و به هیچ عنوان نباید به عنوان توصیه‌های پزشکی و درمانی تلقی شوند. اطلاعات محصولات هیچ کارکردی برای آزمایش، تشخیص، پیشگیری و درمان از بیماری‌ها ندارند.

  • توضیحات و بازخوردهای راجع به اثربخشی محصولات آرایشی و بهداشتی، صرفا بر مبنای نظر و تجربه مشتری، فروشنده یا دوست و آشنا بیان می‌شوند و هیچ‌گاه نمی‌توانند به عنوان مراقبت پزشکی استفاده شوند.

  • فروشگاه آرایشی و بهداشتی آتی، هیچ مسئولیتی در خصوص واکنش‌های آلرژی مانند پوستی و تنفسی به هنگام استفاده از محصولات ندارد. شما به عنوان مشتری موظف هستید برای حفظ سلامت خودتان، دستورالعمل‌های استفاده از محصولات را با دقت بخوانید و عمل کنید. در صورت بروز هر گونه واکنش آلرژی، مصرف ماده‌ی آلرژی‌زا را بلافاصله قطع کنید. برای یافتن منشاء دقیق آلرژی باید تست آلرژی‌پَچ را زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید.

  • فروشگاه آرایشی و بهداشتی آتی، خود را موظف به تهیه و فروش محصولات اصل، استاندارد و مجاز (مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی) می‌داند و به این مسئولیت عمل می‌کند، در خصوص اطلاعات محصولات آرایشی و بهداشتی، هر آنچه در بروشور محصول توسط کمپانی سازنده اعلام شده، در این سایت بازنشر می‌شود. با وجود پایش و بررسی بازخورد مشتریان برای اصلاح و تکمیل اطلاعات محصولات، لازم به تأکید است که اطلاعات منتشر شده در این وب‌سایت، به طور اختصاصی توسط مراجع ذی‌صلاح پزشکی یا بهداشتی، بررسی و تأیید نشده‌اند.